8.Заповнити пропуски у схемах. Скласти рівняння реакцій. Розставити коефіцієнти. а)Mg + H2S = ...

+ ..... б)Li2O + ..... = LiNO3 + ..... в )ZnCl2 + ...... = Zn(OH)2 + ..... Пж фастом

Ответы на вопрос

Отвечает Шлипова Анастасия.

Ответ:

a) Mg + H2S = MgS + H2

b) Li2O + 2HNO3 = 2LiNO3 + H2O

c) ZnCl2 + 2NaOH = Zn(OH)2 + 2NaCl