у крові масою 5,3 кг, що міститься в людському організмі, міститься 24•10²³ умовних молекул натрію

хлориду (NaCl). обчислити масову частку натрію хлориду в крові

Ответы на вопрос

Отвечает Левшин Райян.

1. знайдемо масу натрій хлориду:

m=N*M/Na

m(NaCl)=24•10²³•58,5/6,02•10²³=233г

2. знайдемо масову частку солі(речовини) в крові (в суміші):

W(реч)= m(реч)/m(суміші)

W(NaCl)=233/5300=0,044=4,4%