7. (1 бал) Укажіть, скільки молекул містить кисень кількістю речовини 0,1 моль: A 1,204 : 10**24 Б

6,02 - 10**22 В 3,01 - 10**23​

Ответы на вопрос

Отвечает Колесникова Амина.

Ответ:

Б

Объяснение:

N(O₂) = n·Na = 0,1 моль · 6,023· 10²³ моль⁻¹ = 0,602 · 10²³ молекул =

= 0,6 · 10²² молекул