на спалювання сірководню H2S витрачено 30л кисню який об'єм оксиду сульфуру (4) SO2 добуто при

цьому?​

Ответы на вопрос

Отвечает Артамонова Анастасия.

2H2S(1,3)+3O2-->2SO2(1,3)+2H2O

n(H2S)=n:Vm=30:22,4≈1,3моль

V(SO2)=n×Vm=1,3×22,4=29,12л