Дано:V (O2) = 2,8 Знайти:m (O2) - ?Через кількість речовини​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Наталья.
Розв’язання
n=V/Vm
Vm(н.у.)= 22,4 л/моль
n(О2)= 2,8/22,4=0,125 моль

n=m/M
M(O2) = 2*16=32 г/моль
m(O2)=n*M=0,125*32=4 г

Відповідь:m(O2)=4 г