В реакцію з H2SO4 кислотою вступило 20г натрій гідроксиду. Обчисліть масу утвореної солі


Ответы на вопрос

Отвечает Кукарцев Никита.
H2SO4+2NaOH=Na2SO4+2H2O
m(naoh)=20
n(naoh)=m/M=20/40=0.5
n(na2so4)=0.5
m(Na2SO4)=0.5*142=71

71г


Answer by ODINN