3. Унаслідок спалювання порції етану одержали карбон(IV) оксид об'ємом 6720 мл. Обчислiть, який

об'єм кисню витратили на взаємодію з вуглеводнем (усi вимiри проводи ли за однакових умов).

Ответы на вопрос

Отвечает Логинов Матвей.

Ответ:

11760 мл

Объяснение:

2С2H6 + 7O2 = 4CO2 + 6H2O

n(O2)=(7/4)n(CO2)=>V(O2)=(7/4)V(CO2)

V(O2)=6720*(7/4)=11760 мл