Зазнач, який об'єм за нормальних умов займе водень H2, масою 0,8 г, і кількість молекул, що

міститься у цій порції речовини

Ответы на вопрос

Отвечает Рапар Альберт.

Ответ:

Объяснение:

m= M*v     v=m/M

M(H2)=2 г/моль

v=0.8г/2 г/моль=0,4 моль

V=v*Vm     Vm=22.4 л/моль

V=0.4моль*22.4л/моль=8.96л