Розрахувати кількість речовини сульфатної кислоти якщо відома її маса 102 г.Помогите! ​


Ответы на вопрос

Отвечает Мамаева Лиза.

Дано:

m(H2SO4) = 102г

Найти:

n(H2SO4) - ?

Решение:

n=m/M

M(H2SO4) = 2 × 1 + 1 × 32 + 4 × 16 = 98 г/моль

n(H2SO4) = 102г / 98 г/моль = 1,04 моль(приблизительно)

Ответ: 1,04 моль