Який об'єм кисню утворюється якщо під час фотосинтезу витрачається 268,8 л вуглекислого газу


Ответы на вопрос

Отвечает Минина Ксения.

Відповідь:

268.8Л

Пояснення:

Дано                         Розв'язок

                                        268.8                           Х

V=268.8л         6 H2O +6 CO2 =C6H12O6 +6 O2    

V(O2)=?                                6*22.4                    6* 22,4  

              X=268.8*22.4/22,4=268.8 (л)                Х=V(О2)

Відповідь:268.8л