Обчисліть масу магнетиту, що містить 15% домішок, який необхідно для добування заліза масою 448 кг


Ответы на вопрос

Отвечает Мочалов Александр.

Объяснение:

Магнетит FeO·Fe₂O₃

m(Fe3O4)=448•0.85=380.8кг

Молярная масса железа 0.056кг

Молярная масса магнетита 0.232кг

380.8кг. хкг

Fe3O4 + 4H2 = 3Fe + 4H2O

0.232кг 0.168кг

х=(380.8×0.168)/0.232=278кг