Обчислити, який об’єм кисню потрібний для спалювання 25 кубічних м етану


Ответы на вопрос

Отвечает Питин Давид.

Объяснение:

25м³. хм³

2С2Н6 + 7О2 = 4СО2↑ + 6Н2О

2моль. 7моль

х=(25×7)/2=87.5м³ кисню