Складіть рівняння реакцій повного окиснення, яка відбувається під час окиснення глюкози в живому

організмі. Запишіть суму коефіцієнтів перед формулами продуктів у складеному рівнянні. Дуже терміново!! Потрібна конструктивна відповідь і для тих, хто готовий її дати на два (або хоча б одне питання) - окрім тих 100 балів, дам ще як мінімум 200 за кожне. Дякую!!

Ответы на вопрос

Отвечает Плетнёва Анастасия.

Объяснение:

Вариантов много, вот 2 из них. Сумма коэфицентов в 10м = 1+6+6+6=19.

Реакция полного окисления: С6Н1206 +602+38АДФ +38Н3РО4 = 6CO2+6HOH +38 мольекул Аденозинтрифосфата