Мідь масою 54,5г, що містить домішки купрум (П) оксиду, помістили в достатню кількість

концентрованої сульфатної кислоти. Отримали 17,92л газу. Визначте масову частку (%) домішок купрум (Ш) оксиду в міді.

Ответы на вопрос

Отвечает Серкебаева Айым.

Объяснение:

хг. 17.92л

Cu +4HNO3 =Cu(NO3)2 +2H2O +2NO2↑

64г/моль. 2•22.4л/моль

х=(17.92•64)/44.8= 25.6г міді прореагувало

Вага оксиду міді 54.5-25.6= 28.9г

w(домішок)=28.9•100%/54.5 =53.05%