Анілін масою 9,3 г обробили надлишком бромної води. Обчисліть масу продукту реакції, що при цьому

утвориться, Зробіть будь ласка задачу, дякую)

Ответы на вопрос

Отвечает Ростовская Полина.

Ответ:

33г

Объяснение:

M(C6H5NH2) = 93 г/м

M(C6H2NH2Br3) = 330 г/м

v(анілін) = v(2,4,6-триброманилин)

m(2,4,6-триброманилин) = 9.3*330/93 = 33г