Задание легкое помогите ))))+++++ Відносна молекулярна маса оксиду двовалентного елемента

дорівнює 40. Масова частка металу становить 60%. Визначте формулу сполуки. (MgO)

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Павел.

Mr(Me)=Mr(сполуки)×ω(Me)=40×0,6=24

оскільки метал двовалентний, то формула:

MеО

по таблиці дивимося що за метал із відносною молекулярною масою 24, магний Mg

значит сполука: MgO