Яка маса алюміній оксиду утвориться при нагріванні алюміній гідроксиду, добутого за реакцією 42,6 г

алюміній нітрату із необхідною кількістю розчину лугу?

Ответы на вопрос

Отвечает Караханян Гаяна.

Объяснение:

42.6г. хг

Al(NO3)3 + 3KOH = Al(OH)3 + 3KNO3

213г/моль. 78г/моль

х=(42.6•78)÷213=15.6г алюміній гідроксиду

15.6г. уг.

2Al(OH)3 = Al2O3 + 3H2O

2•78г/моль. 102г/моль

у=(15.6•102)÷(2•78)=10.2г алюміній оксиду