Яка кількість речовини кальцій оксиду прореагувала з водою, якщо в результаті реакції утворилося

148г кальцій гідроксиду.​

Ответы на вопрос

Отвечает Трафьяк Маргарита.

Объяснение:

CaO + H2O = Ca(OH)2

M(Ca(OH)2)= 74г/моль

M(CaО)= 56г/моль

n(Ca(OH)2)=m/M=148/74=2моль

n(Ca(OH)2)=n(CaO)=2моль