Виведіть формулу насиченого одноатомного спирту,якою його відносна густина за повітрям 2,552


Ответы на вопрос

Отвечает Печерик Маргарита.

Ответ:

С4Н9ОН

Объяснение:

Гомологический ряд одноатомных спиртов

CnH2n+1OH

М(CnH2n+1OH)=14n+18

М(CnH2n+1OH)=D•M,возд=2.552×29=74

14n+18=74

n=(74-18)/14=4

С4Н9ОН