Помогите пж последний бали отдаю .виведіть формулу насиченого одноатомного спирту,якщо його

відносна густина за повітрям 2.552

Ответы на вопрос

Отвечает Учакина Поля.

Ответ:

C4H9OH - бутанол

Объяснение:

Dпов.(СхH2x+1OH) = 2.552

Dпов.(СхH2x+1OH) = M(СхH2x+1OH)/Mпов

M(СхH2x+1OH) = 2.552*29 =74 г/моль

M(СхH2x+1OH) = 12x + 2x+1 + 16 + 1 ⇒

14x+18=74

14x=56

x=4 = C4H9OH