З етановаї кислоти масою 18.9г дубули хлороетанову кислоту, а з останньої ааміноетанову. Обчислити

масу отриманої аміноетанову кислоти

Ответы на вопрос

Отвечает Шарип Адина.

Ответ:

23,625 г

Объяснение:

    0.315                           0.315

CH3COOH + Cl2 → CH2ClCOOH + HCl

      1                                   1

v=m/M, v(CH3COOH)=18.9/60=0.315моль

v(CH3COOH)=v(CH2ClCOOH)=0.315

      0.315                              0.315

CH2ClCOOH + NH3 → CH2NH2COOH + HCl

          1                                      1

v(CH2ClCOOH)=v(CH2NH2COOH)=0.315 моль

m(CH2NH2COOH)=0.315*75=23,625 г