Обчисліть масу хлоридної кислоти HCl, яка необхідна для нейтралізації 20 натрій гідрооксиду


Ответы на вопрос

Отвечает Горбунова Ольга.

NaOH + HCl = NaCl + H2O

m(NaOH) = 20 г

m(HCl) - ?

Решение:

1) μ(NaOH) = μ(HCl) = 20 г / 40 г/моль = 0,5 моль

2) m(HCl) = 0,5 моль * 36,5 г/моль = 18,25 г

Ответ: 18,25 г