Яку масу води необхідно додати до 200 г 12% розчину щоб масова частка новоутвореного розчину

дорівнювала 4%.

Ответы на вопрос

Отвечает Криницына Елизавета.

Ответ:

m(солі) = 400 * 0.25 = 100 г

Нехай необхідна маса води - x г.

W(солі) = m(солі)/m(р-ну) * 100%

\frac{100}{400 + x}

400+x

100

= 0.1

400 + x = \frac{100}{0.1}

0.1

100

x = 600 г

Объяснение:

просто потому что так