Який об'єм водню (н. у.) виділився внаслідок взаємодії заліза, маса якого становила 168 г, із

сульфатною кислотою? Відповідь ціле число

Ответы на вопрос

Отвечает Фастовец Лера.

Fe + H2SO4 = FeSO4 + H2

m(Fe) = 168 г

V(H2) - ?

Решение:

1) μ(H2) = μ(Fe) = 168 г / 56 г/моль = 3 моль

2) V(H2) = 3 моль * 22,4 л/моль = 67,2 л

Ответ: 67,2 л