до розчину цукру масою 250 г з масовою часткою 12% додали 50 г води. обчисліть масовую частку

розчиненої речовини в новому розчині​

Ответы на вопрос

Отвечает Новак Ксения.

m1(р-ну) = 250 г

w1(р.р) = 12%

m2(води) = 50 г

w2(р.р) - ?

Решение:

1) m1(солі) = m2(солі) = 0,12 * 250 г = 30 г

2) w2(р.р) = 30 г / 300 г * 100% = 10%

Ответ: 10%