СРОЧНО!!!!!З 400 г розчину з масовою часткою нітритної кислоти 30% випарували 200 г води. Знайти

масову частку кислоти в новоутвореному розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Гулей Алина.

Відповідь:

Дано:

m1=400г

m2=200г

w1(KNO2)=30%

Знайти:

w2(KNO2)-?

w=m(р-ни)/m(розчину)

w(KNO2)=m(KNO2)/m1

m(KNO2)= wm1

w2=)wm1/m2

w2=(0,3*400г)/200г=120г/200г=0.6=60%

Пояснення: