Скільки потрібно взяти води та калій хлориду щоб приготувати 400г 10%- ного розчину СРОЧНО НУЖНО

ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО!!! 14 баллов дам!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Карамелька Алина.

Ответ:

Дано

m(р-ра)=400 г

W(KCl)=10%

Найти

m(KCl)

m(Н2О)

m(KCl)=W(KCl)*m(р-ра)/100%=10*400/100=40 г

m(H2O)=m(р-ра)-m(H2O)=400-40=360 г