Срочно нужно решение на уроке!!! Є розчин калiй хлориду з молярною концентрацією 0,5 М. Потрібно

приготувати розчин калій хлориду з концентрацією 0,3 м обемом 150 мл. Вкажіть скільки потрібно взяти розчину 0,5M калій хлориду і води для отримання цього розчину.​

Ответы на вопрос

Отвечает Никольская Елизавета.

Для розв'язання цієї задачі використаємо формулу розведення розчинів:

C1V1 = C2V2

де C1 та V1 - молярність та об'єм вихідного розчину, C2 та V2 - молярність та об'єм розчину, який ми хочемо отримати.

Підставляючи відомі значення, отримаємо:

0,5 М * V1 = 0,3 М * 150 мл

V1 = (0,3 М * 150 мл) / 0,5 М = 90 мл

Отже, нам потрібно взяти 90 мл розчину калій хлориду з молярністю 0,5 М та додати до нього 60 мл води, щоб отримати розчин калій хлориду з концентрацією 0,3 М та об'ємом 150 мл.

Зроби будь ласка найкращою відповіддю :)

Отвечает Сентялёва Валерия.

Ответ:

Для розв'язання цієї задачі використаємо формулу розведення розчинів:

C1V1 = C2V2

де C1 та V1 - молярна концентрація та об'єм взятого розчину, а C2 та V2 - молярна концентрація та об'єм отриманого розчину.

Замінимо відомі значення у формулі:

(0.5 M) V1 = (0.3 M) (150 мл)

Розв'яжемо для V1:

V1 = (0.3 M) (150 мл) / (0.5 M) = 90 мл

Висновок:

Отже, необхідно взяти 90 мл розчину 0,5 М калій хлориду і додати до нього 60 мл води, щоб отримати розчин калій хлориду з концентрацією 0,3 М об'ємом 150 мл.