Визначити масу 60%-го розчину оцтової кислоти, яку треба додати до 120г 6%-го її розчину, щоб

утворився 9%-й розчин.

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриева Арина.

Відповідь:

Дано:

W(p)=60%=0,6     /                m(оцт.к) =  m (роз.реч) / W

m(p)= 120г           /          W= 0,6+0,06=0,09= 0,75

W(p)= 6%= 0,06  /          m(оцт.к)= 120/0,75= 160г

W(p)= 9%= 0,09  /            

______________

m(оцт.к)-?             /

Відповідь: m(оцт.к) = 160 г

Пояснення: Отже, оці всі % це масові частки, тому нам потрібно їх додати, щоб знайти загальну. І тоді вже виконувати все за формулою...

P.S. сорі, якщо не правильно, в мене в самої це завдання, але наче правильно.