Маємо розчин, маса якого 300 г з масовою часткою солі в ньому 8%. Знайти масу солі в даному

розчині. поможіть будьласка дам 85 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Сокот Богдан.

Ответ:

1)м розч= 300

Масова частка речовини = 20%

Шукаємо масу води у розчині

М речовини = масова частка речовини * маса розчину

И речовини = 300*0.2=60 г

Чтоб найти масу воды отнимем от массы раствора масу вещества, то есть

М води у розч=м розч- и реч

И води =300-60=240 г

40

2) м розч=200г

Масова частка соли=30%

Шукаємо масу солі

М реч= масова частка речовини *M розчину

М реч=200*0.3=60г

3) м розч=150 г

Масова частка солі у розчині =15%

М2 солi=5 г

Шукаємо вміст солі у вихідному

розчині

М розч у кінцi=150+5=155

М1 реч=150*0.15= 22, 5 г

М заг солі=22.5+5=27.5 г

Масова частка солі = 27.5/155=0.1774

17.7% ответ