СРОЧНО ПОМОГИТЕ З ДЗ ДАЮ 35 БАЛОВ Обчисліть об'єм (мл) кисню за н.у., що необхідний для повного

окиснення алюмінію масою 1,08 г.

Ответы на вопрос

Отвечает Василик Настя.

Объяснение:

Дано:

m(Al)=1,08 г.

V(O2)-?

4Al + 3O2 = 2Al2O3

n(Al)=m/M=1.08÷4×27=0,01моль

V(O2)=n×Vm=0.01×3×22.4=0,672л кисню.