Визначити масу 2 моль кальцій гідроксиду.Будь ласка ​


Ответы на вопрос

Отвечает Тихонов Денис.

Ответ:

148 г

Объяснение:

m=v×M

M(Ca(OH)2)=40+16×2+2=40+32+2=74 г/моль

m=2 моль×74 г/моль=148 г