Який об’єм водню виділиться при взаємодії кальцію з 600г розчину оцтової кислоти, масова частка

кислоти в якому 5%?

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ca+2CH3COOH=(CH3COO)2Ca+H2

m(CH3COOH)=600*0,05=30г

n(ch3cooh)=0,5 моль

n(ch3cooh)=2n(h2)=0,5

n(h2)=0,25 * 22,4=5,6л

Ответ 5,6 л