Масова частка Хрому в сполуці з Оксигеном становить 84%. Визначте формулу цієї сполуки, знаючи, що

її відносна молекулярна маса – 84.

Ответы на вопрос

Отвечает Кособуцький Микола.

N(Cu)=(84*84)/(100*64)=1

N(O)=(84-64*1)/16=1

CuO