Визначити массу води та масу розчину з масовою часткою кислоти 48%, що використали для приготування

280 г розчину з масовою часткою розчиненої речовини 9%.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тухватуллин Тимур.

Відповідь:m(оцту)=280*20/100=56гm(H2O)=280-56=224г

Пояснення: