Визначте, скільки МІЛІЛІТРІВ води треба взяти для приготування розчину масою 250 г із масовою

часткою солі 5 %.​​

Ответы на вопрос

Отвечает Чебан Юля.

Ответ: 237,5 мл

Объяснение:

ω(H₂O) = 100% - ω(солі) = 100% - 5% = 95%

m(H₂O) = m(розчину) * ω(Н₂О) = 250г * 0,95 = 237,5г

V(H₂O) = m(H₂O) : ρ(H₂O) = 237,5г : 1 г/см³ = 237,5 см³ = 237,5 мл