Які обєми карбон( 4)оксиду і азоту утворяться в результаті повного окиснення метанааміну масою 15,5

г ТЕРМІНОВООООООСРОООООЧНО БУДЬ ЛАСКА

Ответы на вопрос

Отвечает Волынкин Руслан.

Дано:

m (CH3NH2) = 15,5 г

Знайти:

V (CO2) - ?

V (N2) - ?

Рішення:

1) 4CH3NH2 + 9O2 → 4CO2 + 10H2O + 2N2;

2) n (CH3NH2) = m / M = 15,5 / 31 = 0,5 моль;

3) n (CO2) = n (CH3NH2) = 0,5 моль;

4) V (CO2) = n * Vm = 0,5 * 22,4 = 11,2 л;

5) V (N2) = V (CO2) * 2 / 4 = 11,2 * 2 / 4 = 5,6 л.

Відповідь: Об'єм CO2 становить 11,2 л; N2 - 5,6 л.