Закінчити рівняння реакцій та урівняйте коефіцієнти: S + O2 → H2S + O2 → HgO → Hg + O2 Be + O2

= 2BeO SeH2 + O2 = SeO2 + H2O SrO + H2O = Sr(OH)2 Cl2O7 + H2O = HClO4 Пж поможіть даю 100балов

Ответы на вопрос

Отвечает Корнилов Иван.

Ответ:

S + O2 →SO2

2H2S + O2 →2H2O+2S

2HgO →2 Hg + O2

2Be + O2 = 2BeO

2SeH2 + 6O2 = 2SeO2 + 2H2O

SrO + H2O = Sr(OH)2

Cl2O7 + H2O = 2HClO4

Объяснение: