Визначте маси розчинів з масовими частками розчиненої речовини 15% і 40%, потрібні для приготування

500 г розчину з масовою часткою розчиненої речовини 20%. СРОЧНО ДАЮ 25 балов!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Бовырина Алина.

Ответ:

W1=15%

W2=40%

W3=20%

m3(раствора)=500г

_______________

m1-?

m2-?

первого надо m1=x, второго m2=500-x

Общая их концентрация будет

15x+40(500-x)=20*500

-25x=-20*500

x=400 (г) первого

Значит второго надо взять 500-400=100 г

Объяснение: