Замість крапок напишіть формули солей і перетворіть схеми реакцій на хімічні рівняння: а) ... + Zn

→ ... + Cu; ... + HI → ...↓ + HNO3; б) ... + H2SO4 → ... + CO2↑ + H2O; ... + Ba(OH)2 → Fe(OH)2↓ + ...; в) ... + HCl → H3PO4 + ...; Pb(NO3)2 + ... → РbСO3↓ + ... .​

Ответы на вопрос

Отвечает Шабалин Вадик.

Ответ:

Дано:

Q =Q= 120 · 10⁶ Дж

m =m= 3000 кг

T_{1} =T

1

= 10 °C

T_{2} =T

2

= 60 °C

Найти:

c \ - \ ?c − ?

-----------------------------------------

Решение:

Q = cm \Delta T = cm(T_{2} - T_{1}) \Longrightarrow \boldsymbol{ \boxed{ c = \frac{Q}{m(T_{2} - T_{1})} }}Q=cmΔT=cm(T

2

−T

1

)⟹

c=

m(T

2

−T

1

)

Q

Расчеты:

c = 120 · 10⁶ Дж / (3000 кг(60 °C - 10 °C)) = 800 / (кг · °C)

Ответ: с = 800 Д/ (кг · °C).

Объяснение:

800 Дж / (кг · °C