Яка маса солі утвориться при взаємодії кальцій гідроксиду кількістю речовини 0,4 моль з хлоридною

кислотою?

Ответы на вопрос

Отвечает Котова Полина.

Дано:

n(Ca(OH)2) = 0,4 моль

Найти:

m(CaCl2) - ?

Решение:

Ca(OH)2 + 2HCl => CaCl2 + 2H2O

n(Ca(OH)2) = n(CaCl2) = 0,4 моль

M(CaCl2) = 1 × 40 + 2 × 35,5 = 111 г/моль

m=n×M

m(CaCl2) = 0,4 × 111 = 44,4 г

Ответ: 44,4 г