Скласти структурні формули c5h10 (пентен) і c2h4cl2 (дихлоретан) та знайти їх ізомери.​


Ответы на вопрос

Отвечает Котов Евгений.

Ответ:

1)

CH2=CH-CH2-CH2-CH3 бутен-1

2,3)

CH3-CH=CH-CH2-CH3 бутен-2-цис и бутен-2-транс

4)

CH2=C(CH3)-CH2-CH3 2-метилбутен-1

5)

CH3-C(CH3)=CH-CH3 2-метилбутен-2

6)