1. Визначте масу , об'єм , кількість атомів Оксигену та молекул кисню які знаходяться в 0,5 моль

кисню .​

Ответы на вопрос

Отвечает Нездийминога Юлия.

Ответ:

Объяснение:

n (O₂) = 0,5 моль.

V = Vm * n

Vm - молярний об'єм газу, константа, що дорівнює 22,4 л/моль.

V(O₂) = 22,4 * 0,5 = 11,2 л.

N = Nₐ * n, где N - число молекул (молекул), Nₐ - число Авогадро, постоянная величина, равная 6,02 * 10²³ (молекул/моль), n - количество вещества (моль).

N(O₂) = 6,02 * 10²³ молекул/моль * 0,5 моль = 3,01 * 10²³ (молекул).

N(O₂) = 2 *  3,01 * 10²³ = 6,02 * 10²³ (атомів)

m(O₂) = n (O₂) * Mr = 0,5 * 32 = 16 г