Який елемент IV групи 2 періоду утворює вищий оксид , Обчисліть масову частку Оксигену в ньому.

Допоможіть будь ласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Доманина Маша.

Ответ:

72%

Объяснение:

По таблице Менделеева элемент IV групи 2 периода - это С

Высший оксид - СО2

ω(О) = Mr(O)*2/Mr(CO2) = 32/44 = 0,72 = 72%