Визначте масу розчину з масовою часткою 35% , який можно приготувати із 50 г солі


Ответы на вопрос

Отвечает Nurmuhamedova Yasmina.

Дано:

m(солі) = 50 г

ω(солі) = 35%

Знайти:

m р-ну(солі) - ?

Рішення:

1) m р-ну(солі) = m * 100% / ω = 50 * 100% / 35% = 143 г.

Відповідь: Маса розчину солі становить 143 г.