Виведіть молекулярну формулу вуглеводню, що містить 80% карбону та 20% гідрогену​


Ответы на вопрос

Отвечает Заря Артём.

Ответ:

Объяснение:

Дано

w(C)=80 %

w(H)=20 %

Найти

CxHy-?

Решение

w(C)=100*Ar(C)*x/M(CxHy)

w(H)=100*Ar(H)*y/M(CxHy)

w(C)/w(H)=12x/y

4y=12x

y=3x

На 1 атом углерода приходится 3 атома водорода:

Простейшая формула CH3

C2H6 -этан