Масова частка водню у суміші із гелієм дорівнює 58%. Обчисліть масу гелію, якщо маса суміші складає

31 грам​

Ответы на вопрос

Отвечает Бобровська Юля.

Дано:

ω(H2) = 58%

m(суміші) = 31 г

Знайти:

m(He) - ?

Рішення:

1) m(H2) = ω(H2) * m(суміші) / 100% = 58% * 31 / 100% = 17,98 г;

2) m(He) = m(суміші) - m(H2) = 31 - 17,98 = 13,02 г.

Відповідь: Маса He становить 13,02 г.