Де більше молекул в 12г водню (H2) чи в 67,2л кисню (O2)


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Иван.

находимо кількість моль водню і кисню? n(H2)=10/2=5

n(O2)=44.8/22.4=2

відповідно в 10г (Н2) більше молекул