3 розчину солі масою 500 г із масовою часткою розчиненої речовини 5% випарили всю воду. Визначте

масу солі, що залишилася після випаровування води.

Ответы на вопрос

Отвечает Nurgeldiev Maksat.

Ответ:

m (солі)- 500*0,05=25 г.

m(води)=500-25=475 г.

v(води)=475 мл.

Объяснение: