Оксид елементу з вищою валентністю IV групи головної підгрупи має відносну молекулярну масу 60.

Визначте, що це за елемент. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Степан.

Ответ:

Si

Объяснение:

формула оксида с высшей валентностью IV  группы - RO2

R+O2=60 Mr(O2)=16*2=32

R+32=60

R=28
Значит атомная масса элемента равна 28, значит это Si